Single post

Szlachetna Paczka w naszym domu

„Dziś, zarówno mnie jak i moją rodzinę, spotkało coś naprawdę cudownego”…

Tak zacząłem swój post na Facebooku. Sporo osób było bardzo ciekawych, co też się takiego u nas wydarzyło. Teraz, gdy opadły emocje sprzed paru godzin, mogę już powiedzieć o co mi chodziło.

A zdarzyło się coś, co przekroczyło moje wyobrażenia. Dziś rozpoczął się Finał XVII edycji Szlachetnej Paczki. Dziś mieliśmy w naszym skromnym domu fantastycznych gości, którzy przekazali nam paczki od fantastycznych Darczyńców. Nie będę oczywiście pisał o ich zawartości bo nie o tym jest mój dzisiejszy wpis. Mogę jedynie powiedzieć, że otrzymana pomoc tak nas wzruszyła, że ciężko było powstrzymać łzy radości. Dla nas tegoroczne święta już się zaczęły i czujemy ich atmosferę.

Ja zazwyczaj jestem bardzo wygadanym człowiekiem. Ale dziś… po prostu zaniemówiłem z wrażenia. To mi się naprawdę niezwykle rzadko zdarza, żebym zaniemówił. Brakowało mi słów, żeby wyrazić wdzięczność swoją i moich bliskich. Dlatego też, chciałbym uczynić z tego dzisiejszego wpisu podziękowania od nas wszystkich.

Serdecznie dziękuję naszym Darczyńcom. Za okazaną życzliwość, hojność i słowa otuchy, które otrzymałem w korespondencji. Dziękuję, że jesteście i życzę z całego serca by ta nasza radość i szczęście, wróciły do Was. Jesteście wspaniali. Serdecznie dziękuję Teamowi Szlachetnej Paczki, wolontariuszom, z którymi jestem w kontakcie i wszystkim obecnym osobom (w dniu dzisiejszym) w naszym domu. Wykonujecie kawał tytanicznej pracy by nieść radość potrzebującym rodzinom. Oby i Wam udzieliła się nasza radość i wdzięczność. Dziękuję również pani dyrektor z przedszkola i paniom wychowawczyniom, które pamiętały o mnie i moich bliskich.

Dzięki Wam wszystkim tegoroczne święta, będą dla nas naprawdę niezwykłe.

 

P.S. Nikola chyba skradła serca naszych gości, do każdego się musiała przytulić. I to jej przypadło rozpakowywanie większości pudeł.

theme by teslathemes